Bērnu kvests “Karību jūras pirāti”

  • Детский квест «Пираты Карибского моря»

Šīs spēles laikā bērniem būs jāatrisina slavenā pirāta Džeka Sperova miklas, lai atrast veco karti, kas ved pie noslēptajiem dārgumiem – dzimšanas dienas dāvanas.

Spēle norisinās izmantojot speciālo sistēmu internetā. No telefona, planšetdatora vai datora ekrāna “dzīvs” kapteinis Džeks – speciālais animētais personāžs – stāstīs bērniem leģendas, dos tiem uzdevumus un mājienus tiem. Spēle notiek sekojoši: jāatrisina uzdevums – jāatrod paslēpto atbildi – jāievada to spēļu sistēmā – jāsaņem nākamais uzdevums.

Uzdevumi ir dažādi: no paslēpto priekšmetu meklēšanas līdz Morzes ābecei, no jautriem konkursiem līdz uzdevumiem, kas prasa komandas darbu. Spēle ir paredzēta bērniem, tāpēc uzdevumu sarežģītība nav augsta.

Protams, dārgumu medības nav iespējamas bez rekvizīta: pirātu kartes, melnās zīmes, pudeles ar vēstuli utt. Mēs sagatavosim visu nepieciešamo, tā lai atliek tikai paslēpt šīs lietas norādītajās vietās.

Lai viesi savlaicīgi iepazītos ar vakara tēmu, mēs sagatavosim skaistus ielūgumus. Izdaliet tos bērniem. Ielūgumi būs noderīgi arī spēles laikā, tāpēc katrs spēles dalībnieks jūtisies svarīgs.

Spēli var organizēt gan vienīgi gaviļniekam, gan aptuveni 10 gadu vecu bērnu grupai. Vecākiem bērniem pirātu tēma, visticamāk, nebūs interesanta. Viņiem mums ir cita spēle “Džeimss Bonds glābj Rīgu”.

Šī spēle var būt organizēta gan mājās, gan kafejnīcā, gan vienkārši uz ielas.

Spēles ilgums – līdz 2 stundām.

Pasūtīt spēli

Spēle maksā no € 150.00.

Lai pasūtīt spēli, atsūtiet mums vēstuli uz info@quest.lv ar sekojošu informāciju:

  • Spēles starta vēlamie laiks un vieta.
  • Dalībnieku skaits.
  • Uzdevumu valoda: latviešu vai krievu.

Vai zvaniet +371 29361334.

Pēc atsevišķā pasūtījuma varām piedāvāt

  • Kreklus ar komandu nosaukumu: € 10.00 / gab.
  • Kausu komplekts spēles uzvarētajiem: ~ € 50.00.
  • Medaļas: ~ € 3.00 / gab.
2017-09-22T10:52:19+00:00