Ekstremāla vecpuišu ballīte

  • Мальчишник

Quest ir lieliskā iespēja jautri pavadīt vecpuišu ballīti. Spēles laikā jums būs jārisina mīklas, jāsacenšas spēkā un veiklībā, jāpilda jautrie foto uzdevumi, ka arī jāapmeklē ekstremālas vietas. Tas būs piedzīvojums.

Jūs varat spēlēt vienā komandā, vai sadalīties vairākās pa 4-5 cilvēkiem katrā. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim iznomāt transportu ar vadītāju.

Spēles ilgums: 6-8 stundas. Spēles process ir organizēts speciālajā interneta lapā, kur jūs saņemsiet uzdevumus un mājienus. Katra uzdevuma risinājums ir vieta pilsētā, kur jāatbrauc un jāatrod paroli. Paroles izskatās dažādi: uzlīmes, izkārtnes, uzraksti uz pieminekļiem. Ko meklēt, Jūs uzzināsiet spēles gaitā. Tikko pareiza parole ir ievadīta, Jūs saņemsiet nākamu uzdevumu. Uzvar komanda, ka izpildīs vairāk uzdevumu ātrāk par citiem.

Spēles laikā komandas sacentās savā starpā izpildot sportiskos un ekstremālus uzdevumus: laivas, peintbols, klinšu kāpšana utt. Par lielisku noslēgumu var kļūt līgavaiņa lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas.

Spēles gaitas piemērs

12:00 – Dalībnieku sapulce.
12:15 – Komandu veidošana. Instruktāža.
12:30 – Spēles starts.
18:30 – Spēles finišs.
18:45 – Komandu rezultātu vērtēšana. Visu komandu apbalvošana ar diplomiem, kopbildes fotografēšana.

Spēles teritorija

Parasti spēle notiek Rīgā, bet mēs varam to organizēt jebkura vietā. Piemēram, esam taisījuši šādu spēli maršrutā no Rīgas līdz Tallinai.

Spēles maksa

No € 250.00. Cena aprēķināma individuāli atkarībā no dalībnieku skaita, atrakciju izvēles un spēles maršruta.

2018-01-24T22:57:26+00:00